ТзОВ «ЕЛІТ ФРУКТ» ось уже понад 10 років працює на території України. Нашими партнерами і постачальниками продукції є провідні Європейські і світові експортери свіжих овочів і фруктів. Забезпечуючи високоякісне постачання , надійне і високотехнологічне зберігання в нових і повністю модернізованих камерах зберігання продукції, наші овочі і фрукти завжди попадають в торгову мережу свіжими і смачними.

Ми поставляємо свіжі овочі і фрукти у всі куточки України, забезпечуючи вітчизняний ринок великим різноманіттям  овочів, фруктів, екзотичними ягодами і плодами. Ми готові до співпраці з новими партнерами, які зацікавлені в якісній і своєчасній поставці товару до торгової мережі. Продукція нашої компанії є сертифікована і відповідає всім діючим вимогам санітарних норм.

Наше підприємство співпрацює з постачальниками банану з різних куточків світу. Тому в нас можна придбати великий різновид сортів банану з Південної Америки (Екрадор) і Африки .

На території «ЕЛІТ-ФРУКТ» знаходиться 10 постійно діючих камер для зберігання і газації бананів, які відповідають самим сучасним технологіям і вимогам щодо газації бананів, а саме:

  1. Відповідні температура в камері, відносна вологість, кратність циркуляції, повітрообмін з навколишнім повітрям, концентрація етилену, що визначаються сортом плодів і типом дозрівання (кількістю днів).
  2. Холодильна камера має завантаження кратно12, 24, 36, 48 палет; одно-, двох – або трьохярусного палетування, шестиблочне укладання коробок на палеті.
  3. Холодильна камера  має максимальну газонепроникність, відповідну нормативним документам.

Все це забезпечує високу якість продукції і гарантію якісного продукту нашим покупцям.

Отримуйте найновіші новини та пропозиції

Підписатись